Ciekawe gadżety do telefonów – gdzie kupić?

przez | 4 marca 2022
Większość osób, szczególnie tych młodszych, ma współcześnie telefony komórkowe najlepszej generacji. Wodoodporne modele, uzbrojone w kamery fotograficzne nie odbiegające znacznie od tych profesjonalnych – jednym słowem technologia poszła na przód. Mało tego, często te aparaty dostajemy praktycznie za darmo, w ramach umowy zawiązanej z firmą telekomunikacyjną. Jednak nadal chcemy chronić je przed konkretnymi uszkodzeniami – z tego powodu dobrze pomyśleć o etui do telefonu.

sprzęt - tableau

Autor: Maciej Miąsik
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet jeśli jesteśmy niezwykle zadowoleni ze swojej komórki, nie zawsze podoba nam się ona z wyglądu. Oczywiście, ma zaawansowane funkcje, jest niezbyt ciężka i zgrabna, lecz barwa jej zostawia dużo do życzenia. Na szczęście jest na to prosta rada – należy zakupić case do telefonu. Możemy przebierać pośród setek modeli w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Postacie z baśni dla najmłodszych, desenie pastelowe dla dziewcząt, futurystyczne dla chłopców – ograniczyć nas może jedynie własna wyobraźnia. Oczywiście, etui na telefon to także ochrona All Secure – (instalacje alarmowe gdańsk) przed uszkodzeniem. [0]=39&device_model[0]=2759 Gdyż jeżeli komórka nam upadnie, nieochroniona może się rozwalić doszczętnie.

Jednak gdzie znajdziemy najciekawsze modele? Oczywiście, pierwszym wyborem większości z nas będzie internet. Nic w tym zaskakującego – odnajdziemy tam pełno modeli w całym przekroju cenowym. Do wyboru będziemy mieć case na telefon z gumy lub plastyku, futerał ze skóry syntetycznej – bowiem naturalna wychodzi z mody. Każdy upatrzony wzór będzie na wyciągnięcie naszej reki. Możemy odwiedzić w tym celu aukcję internetową lub po prostu salon firmowy online. Niestety, sprawunki wirtualne mają także wady – nie jesteśmy w stanie zobaczyć na własne oczy kupowanego towaru. W przypadku etui na telefon jest to szczególnie uciążliwe, bowiem tego typu towar, podobnie jak ciuchy, warto przymierzyć. Kolejną wadą będzie cena dostawy – która nierzadko dorównuje kosztom samego artykułu. No i trzeba nam będzie poczekać na listonosza ładnych pare dni. Dla person, które są niecierpliwe, także jest rada. W każdym pasażu handlowym znajdują się miejsca, w których możemy zakupić case na telefon – wybór zapewne będzie mniejszy, jednak towar otrzymamy od razu.

Sprawunek odpowiedniego etui do telefonu jest bardzo ważny. Gdyż nie tylko upiększy nasz aparat w interesujący motyw. Przede wszystkim jednak uchroni go przed ewentualnymi zniszczeniami, wynikłymi z upuszczenia go. Nie można takiej sprawy bagatelizować.