Zamek w Dubiecku jako obiekt do urządzania wycieczek i organizowania różnego rodzaju imprez

przez | 10 lipca 2021
Większa część ludzi zgodzi się z tym, że Polska zalicza się do krajów o wielkiej liczbie zamków i rezydencji. Taka liczba efektownych zabytkowych punktów sprawia, że opcje spędzania czasu na zwiedzaniu są praktycznie nieograniczone. Praktycznie w każdym regionie Polski są miejsca godne uwagi i zwiedzenia.

na konferencji

Autor: BCcampus_News
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy bardzo często także obiekty takie posiadają dodatkowe role. Służą mianowicie już nie tylko do zwiedzania, ale też do spędzania większej ilości dni, jak również do urządzania rozmaitych imprez. Szczególną pozycję w tej grupie zajmują wesela, które obecnie przez wiele par chętnie urządzane są właśnie w zabytkowych obiektach. Świetnym przykładem miejsca tego rodzaju jest zamek – (kliknij i sprawdź) – Dubiecko (zrób rezerwację), zlokalizowany w południowo-wschodniej części Polski. Jest to miejsce w pierwszej kolejności o walorach historycznych, ale również o licznych zaletach pod względem imprez.

Hotel w zamkuW omawianym zamku istnieje opcja wynajęcia apartamentu na dowolną ilość dni. Jako hotel zamek (http://www.bira.pl/) ten działa bardzo prężnie, odwiedzany jest przez wielką liczbę gości. Miejsce to chętnie preferują ludzie spragnieni spokoju i kontaktu z naturą. Zamek posiada szeroką ofertę pod względem noclegów dla gości. W pierwszej kolejności zapewniony jest tam bardzo wysoki standard. Dostępnych jest kilka pokojów dla klientów, a także apartamenty, w których standard ten jest najlepszy. Na stronie internetowej obiektu można uzyskać szczegółowe informacje na temat metod rezerwacji pokoju, a także cen za noclegi. Istnieje między innymi możliwość rezerwowania pokoju przez Internet.

Urządzanie wesel i wydarzeń biznesowych
Obiekt prezentuje również bogatą ofertę w kwestii organizowania rozmaitych imprez. Wiele osób decyduje się przykładowo na urządzenie tam wesela. Wówczas ma się do dyspozycji parę sal weselnych rozmaitej wielkości, zależnie od potrzeb i liczby gości, których się zaprasza. W obrębie obiektu można również przygotować konferencję lub spotkanie biznesowe. Analogicznie jak w przypadku przyjęć weselnych, do dyspozycji jest kilka sal, które są odpowiednio przygotowywane do rodzaju danego spotkania.