Wizytówki muszą być jasne

przez | 10 lipca 2021
Co ma szansę nam zaoferować druk cyfrowy?

Drukujemy różnorakiego rodzaju ulotki, broszury, książki oraz gazety, a w niektórych z nich znajdują się fotografie, więc chcemy, żeby wszystko było wyraźne i łatwe do przejrzenia. Dlatego właśnie teraz wykorzystywany jest druk cyfrowy, który ciągle gwarantuje nam odpowiednią jakość wydruku i to, że każdy drobiazg okaże się być bardzo odpowiednio widoczny. Co więcej musimy zdawać sobie sprawę z tego, że taki druk dzieje się niesamowicie prędko, zatem w krótkim czasie możemy wydrukować wiele niezbędnych broszurek oraz powodować, że wszyscy chętnie będą je oglądali. Tego typu rozwiązania powodują, że drukarnie mają szansę dać nam swoje usługi w znacznie niższych kwotach.

Wizytówki muszą okazać się przejrzyste

wizytówka

Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że ktoś kto szuka kontaktu z nami, nie ma ochoty na szukanie potrzebnych namiarów, a o wiele bardziej będzie usatysfakcjonowany wtenczas, jeśli taki numer telefonu, czy adres e-mail, od razu będą mu się rzucały w oczy.

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją znajomość rzeczy z wybrany temat, to zachęcam do mej strony. Należy kliknąć w moje łącze (http://www.progresdisplays.pl/rollupy/x-bannery) i voila.

Dlatego właśnie warto zadbać o to, by nasze wizytówki okazały się być jasne, aby znajdowały się na nich tylko te najistotniejsze informacje, tak by kontrahent natychmiast mógł odnaleźć to czego szuka. Na dodatek warto zastosować jak największy kontrast między tłem, a napisami, bo wtenczas zwiększymy jeszcze jej przejrzystość i sprawimy, że nasza wizytówka będzie chętnie brana do ręki. Pewnie że możemy na niej wstawić zdjęcie (dalej) tego, czym się zajmujemy, ale powinno być dość małe oraz nie ma szansy zajmować całej powierzchni.

W drukarni wiedzą co będzie lepsze

Jeżeli nie mamy przekonania, czy plan wizytówek jakie chcielibyśmy mieć, będzie naprawdę odpowiedni, to warto powiedzieć, że w drukarni chętnie będą nam służyli swoją radą – przeczytaj. Opowiedzą nam, na co trzeba się decydować, co dobrze będzie usunąć, tak żeby nasza wizytówka prezentowała się profesjonalnie, miała wszelkie najważniejsze dane, lecz jednocześnie żeby nie okazała się nimi przytłoczona.

Więcej na ten temat –