W którym miejscu najlepiej jest znaleźć dobry asortyment do sprzątania?

przez | 26 lipca 2021
Porządkowanie mieszkania to czynność, którą zna każdy. Nie ma od niej ucieczki, każdy dom albowiem jest podatny na wszelkie nieczystości, na nieład, który na dłuższą metę zaczyna drażnić. Istnieją z pewnością mieszkania nie porządkowane od długiego czasu, alepewnie nikt do tego typu człowieka nie przybywa w gości, no chyba, że ludzie którzy są tam w stanie wytrzymać… Każdy w miarę przeciętny człowiek musi robić porządki, jeden czyni to bardziej starannie, drugi gorzej.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd umiemy robić porządki, jeżeli oczywiście potrafimy? Większość ludzi wyniosła to z domu rodzinnego.

Nie wahaj się – jeśli chcesz uzyskać ekstra informacje na ten temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście na nasz link w ogóle nie obciąży Cię finansowo.

Większość mam nakłania, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o naszą prywaną przestrzeń – nasz pokój. Jeśli nie ma się własnego pokoju to zostaje kuchnia lub łazienka. Na wielu osiedlach wlicza się w to jeszcze korytarz na klatce schodowej, on to, jako część wspólna porządkowany jest na zmianę z lokatorem obok. Wydaje się, że część z nas ma takie przeżycia, gros z nas sprzątała choćby trochę, ale zdaje sobie sprawę z tego, na czym to polega. Nie będzie tutaj przesadą stwierdzenie, że dziewczyny miały w tej dziedzinie więcej obowiązków. No cóż, kultura patriarchalna jest u nas dość silna. Warto zajrzeć tutaj: dobre ściereczki.

Niemniej jednak, jeśli facet nie potrafi użyć zgodnie z zastosowaniem szczotki do sprzątania lub szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek kręci mu się w głowie to jest coś nie tak.

Jeżeli omawiany na tej stronie artykuł jest dla Ciebie interesujący, kliknij tutaj, gdyż z pewnością warto zobaczyć tutaj (https://pieczatki.pl/pieczatki-na-zamowienia/) również inny podobny tekst!

Można powiedzieć, iż taki mężczyzna został trochę spaczony przez pobłażliwe metody pedagogiczne rodziców. Polecany asortyment – szczotki do porządków.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

No okej, może nie będzie potrzebował nigdy sprzątać, gdyż będzie miał małżonkę, która zrobi wszystko, być może też będzie bardzo bogaty (a może jego rodzice też byli bogaci), wiec będzie miał sprzątaczki, które będą dbały o czystość w domu. Istnieją takie możliwości, lecz musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardziej od tego wszystkiego prawdopodobny scenariusz jest taki, że facet będzie musiał sam o siebie zadbać, również sprzątając swoje cztery kąty i wtedy pojawi się dylemat, bo nie będzie wiedział, jak się za to wciąć.

W związku z tym posiadając własne pociechy wychowujmy przyszłego faceta tak, aby miał pojęcie o tym, gdzie leży ścierka do przetarcia kurzu, do czego służy mop, starajmy się wpoić, że miotła wcale nie służy do latania tylko do zamiatania. Kiedyś nam za to podziękuje, jego małżonka na pewno także.