Taktyki na ciekawą ulotkę, czyli co zrobić aby zyskać więcej zainteresowanych. Koncepcje na dobrą ulotkę

przez | 3 września 2021
Tworząc restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co zrobić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zaciekawionych. Jest kilka taktyk na zwrócenie uwagi klientów. Jednym z nich są ulotki lub wielorakie nadruk.

Niekiedy się myślimy jak zaplanować ciekawą ulotkę, aby zadowalała oczy klientów. Jest to bardzo znaczące, bo jak wiemy większość z nas jest wzrokowcami i na pewno korzystnie zaprojektowana propozycja na kawałku papieru zapadnie im w pamięci. Weźmy pod uwagę, że teraz drukarnia bez problemu spełni nasze propozycje. Co więcej potrafi zaprojektować bardzo dobrą ulotkę w konkretny sposób.

Więcej:

Wspomnijmy, że poniektórzy często popełniają gafy techniczne lub merytoryczne.

Zainteresowały Cię dane zaprezentowane w tym artykule? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://www.medycynaistomatologia.pl/licowki-lodz.html) możesz przejść do bardziej skrupulatnych danych, które ukryliśmy w linku pod spodem.

Z jaką możliwością możemy je zauważyć?. Z merytorycznych najczęściej chodzi o gafy językowe. często sam jak czytam ulotkę, widzę błąd to od razu nasuwa mi się myśl, że posiadacz danej restauracji pożyczka (zobacz https://smartvest.pl/) sklepu rozplanował to nieprzykładanie i nie przejmując się szczegółami. Z technicznych spraw to niekiedy niedobrze dobrana czcionka, źle rozplanowany tekst, lub zła barwa.

ulotka

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwmy się więc, dlaczego ludzie nie chcą czytać ulotek. Może po prostu warto niekiedy brać je na poważnie i napracować się przy ich projekcie. niektórzy najczęściej zlecają przygotowanie reklamy komuś innemu i myślą, że jak nafaszerują wielką ilością informacji to będzie dobrze, a kolorowe nadruki załatwią sprawę. Nic bardziej mylnego. Zauważmy ludzi odbierających ulotki, jeżeli w ogóle to zrobią. Spojrzą na nią przez ułamek sekundy i po prostu schowają do torebki lub kieszeni kurtki. Co więc sprawić? Najlepiej umieścić jakieś zabawne zdjęcie lub ciekawe słowa, który w szybki sposób dociera do konsumentów.

Innymi słowy liczy się komunikat, czyli konkret. ”Owijanie w bawełnę” tutaj nie przejdzie, szkoda. Jeżeli drukarnia planuje nam ulotki, musimy konkretnie przekazać, że chodzi nam o bezpośrednie przekazanie informacji, który trafi do przypadkowego przechodnia. Ulotki czy nadruki to łatwy sposób na marketing – link. Pamiętajmy, że to nie jest obowiązek do odbębnienia. Klienta niejednokrotnie można zrazić błędną reklamą.