Szkolenia BHP- co uczynić, by nie nudziły?

przez | 10 lipca 2021
Wszyscy, którzy zaczynają pracę w znanej korporacji, są zobowiązani przejść przez ten horror. Jeśli nie jest to nasze pierwsze zatrudnienie, to nasze rozdrażnienie jest tym większe. Po raz kolejny musimy słuchać tych samych mało ciekawych rzeczy. Dla wielu z nas są to po prostu chwile wyjęte z życiorysu. Szkolenia BHP Warszawa nigdy nie cieszyły się popularnością. Wiele osób określa je jako niechciany obowiązek, który należy po prostu odbębnić i móc o tym zapomnieć.

biuro

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Tymczasem, na takich szkoleniach można dowiedzieć się naprawdę wielu ciekawych i niezbędnych rzeczy. Wszystko jest uzależnione od osoby prowadzącej spotkanie, czy będziemy umierać z nudów, czy słuchać z zapartym tchem. Dzisiaj firmy orientują się, że ludzie nic sobie nie robią z takich szkoleń. Wymagają więc od swoich BHP-ców albo firmy zewnętrznej, którą wynajęli w tym celu, oryginalności i nowoczesnego podejścia do takich szkoleń.
Szkolenia z zakresu bhp w XXI wieku to całkiem inne standardy. Wraz z pojawieniem się w tej branży młodych wilczków, którzy wychowali się już w erze komputerów, starzy wyjadacze mogą zacząć się bać o swoje ciepłe stanowiska. Choć w tym zawodzie główną rolę odgrywają przepisy, to jednakże trochę technik marketingowych może pomóc. Specjalista ds.BHP z poczuciem misji domyśla się, że trzeba właściwie przygotować ludzi do stanowisk. Stąd też chwyta się wszelkich metod, by szkolenia były pouczające, lecz równocześnie zabawne.

wykład

Autor: Creative Sustainability
Źródło: http://www.flickr.com

Nie wszyscy wiemy, gdzie w naszym biurze są gaśnice Warszawa. Niedługa przechadzka po firmie, podczas której szkoleniowiec wyłoży istotne sprawy związane z tą tematyką, to bez wątpienia lepsza opcja niż tradycyjny wykład w małej salce.

Te ciekawe posty posiadają swą kontynuację. Chcesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony (https://www.maximgroup.pl/laptopy-hp/pavilion) i tam rozkoszuj się frapującymi wątkami.

Dobrze tchnąć trochę energii w takie szkolenia. Parę chwytliwych żarcików z pewnością rozluźni atmosferę. Do tego jakieś pikantne anegdotki i już słuchacze się przestają ziewać.

Zaintrygowały Cię wątki opublikowane w tym tekście? Zapewne spodoba Ci się też dodatkowe czytanie (https://transcomp.pl/oferta/ewidencja-drog/). Nie zwlekaj więc i przejdź do nowej witryny.

Warto odczarować zawód BHP-owca, który do niedawna kojarzył się ze strasznym nudziarzem. A potrzebna tylko szczypta kreatywności i wielkie chęci, a wszystko pójdzie zgodnie z planem.