Systemy motywacyjne, programy lojalnościowe

przez | 28 września 2021
Od 1998 roku ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od planu działania, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.

Programy Partnerskie to systemy lojalnościowe wdrażane w segmencie B2B, ukierunkowane na partnerów, pośredników sprzedaży, dystrybutorów, sprzedawców. Motywacja wynika nie tylko z nagród i dodatków, ale głównie z poczucia należenia do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, relacji i kontaktu z firmą, dostępu do wiedzy i udziału w szkoleniach.

Programy lojalnościowe i partnerskie zmniejszają rolę ceny, pozwalają na zredukowanie przyznawanych zniżek i kreują barierę dla konkurencji. Wdrożyliśmy setki programów lojalnościowych i partnerskich B2B i B2C.

Jeśli zamierzasz skontrolować prawdziwość informacji znajdujących się tej publikacji, to kliknij tu oraz zweryfikuj u źródła (https://www.interwiedza.pl/szkolenia/ladowarki-jednonaczyniowe-kl-i/) a uzyskasz całkowitą pewność w tej sprawie.

Wdrożyliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe sklepów, hurtowni, banków, aptek, branży spożywczej, FMCG, finansowej, chemicznej, farmaceutycznej, deweloperskiej, sanitarnej, paliwowej, nowych technologii, telekomunikacyjnej, samochodowej i wielu innych. Przygotowujemy także wewnętrzne programy motywacyjne dla pracowników, przedstawicieli handlowych, sprzedawców i dystrybutorów.

Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymizacja wydatków, wyjątkowe na krajowym rynku know-how, oprogramowanie do zarządzania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki nagród, obsługa prawna i podatkowa. Gwarantujemy pewność i komfort współpracy z ekspertami oraz kompleksową obsługę prawa i podatków, w tym m.in. profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe, przygotowanie regulaminów i formularzy, wsparcie z zakresie obsługi podatków od nagród.

Programylojalnosciowe.pl - programy lojalnościowe

Źródło: Programylojalnosciowe.pl

Logistyka nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych etapów realizacji programu. W istotnej części decyduje o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, promocja czy konkurs powodują zamierzony, długofalowy skutek i cementuje relacje z jego uczestnikami. Dlatego zbudowaliśmy odrębne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę poszczególnych faz logistyki: wybór nagród, zakup, przechowywanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłkę, raportowanie. Stała, nieprzerwana od lat współpraca z najlepszymi wytwórcami i dostarczycielami umożliwia zagwarantować dostępność wielu dokładnie wyselekcjonowanych modeli nagród i obniżyć koszty ich nabycia i logistyki (koniecznie zobacz usługi Kador Polska).Wychodzimy z założenia, że celem pakietu lojalnościowego nie ma być wyłącznie wyścig po nagrody. Oprócz zwiększenia sprzedaży istotną rolę ma w tym miejscu budowa relacji marketingowych. Taka działalność staje się punktem startowym do komunikacji, zaś segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, life-style, preferencje, historię relacji, pozwala na optymalny dobór środków motywacji. Na bazie naszych badań satysfakcji i oczekiwań biorących udział prowadzimy programy, w których premię stanowią nie jedynie nagrody rzeczowe, ale również wartości dodane, dostęp do wiedzy, kanałów informacji oraz wiedza fachowa. Relacje oparte na tych fundamentach objawiają się niezwykle silną lojalnością.

Zostawiamy do dyspozycji nowoczesny i łatwy w obsłudze, funkcjonalny system do zarządzania programami motywacyjnymi. Nieistnienie potrzeby budowania systemu od podstaw umożliwia szybkie uruchomienie działań i obniżenie wydatków. Oferujemy fachowe wsparcie informatyczne i doradztwo umożliwiające sprawną integrację z własnymi systemami firmy, dostawców i kontrahentów, banków, itp. Pomagamy dostosować bazy danych, stworzyć indywidualne konta uczestników, strony internetowe, katalogi nagród, naliczanie punktów i promocji, raporty, narzędzia komunikacji : SMS, MMS, mailingi, e-mailingi, newslettery, zdalną naukę i testy wiedzy.

Zobacz też