Sprawny obieg faktur? Wybierz system Kofax

przez | 10 lipca 2021
Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Na chwilę obecną przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” zajmuje jedynie kilka sekund. Już dawno dało się zauważyć, że powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów jest czasochłonne, a jednocześnie narażone na wiele przeszkód w drodze od nadawcy do adresata.

laptop

Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, ale także raportowanie (w tym miejscu szerzej opisane: to system, dzięki któremu nie pamiętamy o wszelakich przeciwnościach. Cóż, popularnie powszechnie stosowany system obiegu faktur jest wszystkim znany.

Przejdź do opisu, który znajduje się pod podanym linkiem oraz czytaj więcej nota księgowa na ten temat, który najwidoczniej Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Wiemy gdzie stoi biurko pani Ali i co napisać na fakturze, aby płatność była zrealizowana terminowo. Dlatego dużo firm jest zdania, iż dopóki nie zostaną zmuszone do elektronicznej faktury, same właściwie nie zdecydują się na ten krok. Jednak ich zastrzeżenia mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu dokumentów.

rachunki

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest podobnie jak z rowerem. Czasami niełatwo zrobić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że to działanie z gruntu przyjemne. Tak samo z budżetowaniem, np.: -> więcej na Z przejściem na faktury elektroniczne jest bardzo identycznie.

Czy taka problematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę doradca finansowy wroclaw, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem zapewne także Cię zaintryguje!

Musimy więc znać korzyści płynące z zastosowania elektronicznego obiektu dokumentów.