Rolety z nadrukami

przez | 10 lipca 2021
Istnieje wiele różnych metod na to, aby okna w domu wyglądały stylowo i elegancko. Można powiesić klasyczne zasłony lub firanki, wprawdzie są one coraz mniej popularne, lecz dobrze dopasowane mogą się naprawdę ładnie zaprezentować. Kolejna grupa klientów zapewne wybierze któreś modele żaluzji, wykonane na przykład z aluminium lub różnych gatunków drzewa.

Firanki – trzy grzechy główne

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER

W końcu znajdzie się także duża liczba klientów, którzy zdecydują się na montaż na swoich okiennicach jednego z licznych rodzajów rolet, które zaczęły się cieszyć coraz większą popularnością w wielu mieszkaniach lub domach.

Same rolety (sprawdź u nas: funkcjonują bardzo prosto, w górnej części okna idź zajrzyj koniecznie jest montowany mechanizm opuszczania i podnoszenia materiału, który z kolei pełni funkcję zasłaniającą szybę. Podczas kupna rolet do dyspozycji powinna być duża ilość tkanin kóre się różnią parametrami oraz kolorystyką. Można się zdecydować na tkaninę przepuszczającą promienie słoneczne, wtedy nawet przy całkowicie zasłoniętej rolecie w pokoju będzie dość słonecznie. Będą też materiały grubsze, ich zaciągnięcie spowoduje, że w pokoju zrobi się zupełnie ciemno. Każdy, kto chce zakupić komplet rolet musi obejrzeć kilka różnych wersji tkanin i wybrać taką, która będzie najbardziej spełniać jego oczekiwania.

Garść inspiracji: orient i folk

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Kolejną, a dla wielu najbardziej istotną rzeczą, jest kolorystyka zakupionych rolet. Jest to bardzo ważne, gdyż sam mechanizm nie jest zbyt widoczny przy samej górze, lecz duża tkanina która zasłania całe okno już tak. I dla większości osób istotne będzie to, żeby wyglądała ona elegancko i stylowo. Przy roletach typowych wybór motywów i kolorów materiałów jest dość duży, ale dopiero rolety z nadrukiem (zobacz nasze propozycje: ) mogą zaoferować ogromne możliwości. Tego typu technologia jest stosowana od niedawna i bardzo szybko zyskuje ogromną popularność. Po wybraniu bazowej tkaniny możemy wydrukować na niej dowolne zdjęcie, i taką roletę zainstalować w swoich oknach. Wystarczy do jednej z firm, które się zajmują tego typu nadrukami podesłać swoje własne zdjęcie (ważny link) albo wybrać spośród milionów dostępnych w specjalnej bazie. Po tygodniu od wysłania zamówienia rolety zostaną wykonane i będą czekać w gotowości na powieszenie ich na oknach.