Propozycje banku dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

przez | 10 lipca 2021
Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Polecamy szybki kredyt gotówkowy. By złożyć formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do sieci internetowej. Jeżeli posiadasz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytu. Propozycja to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Fundusze na dowolny cel do 150 000 zł, uzyskasz nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście posiadać wcześniej konta w naszym banku, żeby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

pieniądze

Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com

Swoje dochody możesz potwierdzić przesyłając e-mailem do naszej placówki – skan historii konta, na które wpływa Twoja pensja (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-okres-wypowiedzenia-umowy-o-prace). Szczegółowe informacje otrzymasz na e-maila po wypełnieniu formularza kredytowego. Dla odbiorców sporządziliśmy też darmowe konta bankowe. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych opłat. Do dyspozycji odbiorcy jest bezpłatna karta płatnicza oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą – pod warunkiem, że co miesiąc na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz zostanie dokonana co najmniej jedna płatność kartą debetową.

Wykonaj krok naprzód i sprawdź co posiada praktyczna witryna (https://szukasz-pracy.pl/pakowanie-filetow-drobiowych/) – odnalezione tam dane pochłoną Cię zupełnie, ponieważ są zajmujące.

Czytaj więcej

Darmowe konto bankowe, charakteryzuje się także najnowszymi usługami bankowymi – korzystnym systemem premiowym, usługą money back oraz gamą atrakcyjnych produktów powiązanych. Konto zapewnia więc komfort korzystania z systemu transakcyjnego banku – nie tylko w wersji normalnej, ale także internetowej. dodatkowo oferujemy otwarte konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,0% przez pół roku od daty otwarcia konta oraz inne zalety takie jak: loteria, w której można wygrać dwukrotność swojej pensji, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń już od 5 zł miesięcznie oraz możliwość realizacji przelewów na mail i numer komórki. Polecamy artykuł
Dla spółek polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej atutów przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego konta dla firm. Konto jest w całości darmowe – w pakiecie jest bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Więcej na

pożyczka finansowa

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często dokonują płatności bez użycia gotówki. Największymi zaletami rachunku jest: nowoczesny system transakcyjny, przelewy ,,od ręki”, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń w ramach rachunku; rabaty na wybrane towary i usługi portali partnerskich banku; nowoczesna aplikacja mobilna; możliwość korzystania z rachunku przez kilka osób (np. przedsiębiorcy i jego pracowników); możność skorzystania z bogatej oferty kredytów dla firm; szeroki pakiet usług dodatkowych dla właścicieli konta.