Program rozliczający PIT przez Internet

przez | 26 lipca 2021
Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie łatwe jak nigdy do tej pory, jeżeli w trackie uzupełniania oświadczenia podatkowego skorzystają Państwo ze specjalnie uszykowanego przez nas narzędzia.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki naszemu bezpłatnemu programowi mają Państwo szansę stworzenia i właściwego uzupełnienia formularza deklaracji, który następnie można wydrukować i przesłać w standardowy sposób do odpowiedniego urzędu, albo dokończyć proces drogą internetową i wysłać zeznanie podatkowe bezpośrednio do systemu – pity za rok 2016

Kolejna ze wskazanych opcji jest bardzo banalna i wygodna, a jeżeli jest jeszcze ktoś, kto nie próbował rozliczyć się z urzędem skarbowym w formie e-deklaracji, to bezwarunkowo powinien zapoznać się z naszym programem.

Wypełnianie deklaracji jest nietrudne i potrwa ledwie kilka chwil, dzięki czemu zaoszczędzić można czas, który do tej pory byli Państwo zmuszeni spędzać przy manualnym uzupełnianiu formularza oraz w kolejkach na poczcie lub w urzędzie.

Czy zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to idź dalej wdrożenie sap i przeglądnij tam nowe frapujące wpisy. Nie ociągaj się!

Proces uzupełniania należy zacząć od przyszykowania niezbędnych dokumentów oraz wybrania rodzaju deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochpodatek (czytaj też wezwanie do zapłaty)d osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT-37 i inne). Korzystając z naszego programu mają Państwo gwarancję, że opiera się on wyłącznie na obecnie obowiązujących wzorcach formularzy.

obliczenia

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Następnie oświadczenie należy wypełnić we wskazanych przez program polach zaczynając od wpisania swoich danych i informacji o wysokości i tytułów dochodu. W razie wystąpienia błędów lub przegapienia obowiązkowych kolumn program zawiadomi Państwa o tym non stop.

Po wprowadzeniu wskazanych powyżej informacji pozostaje już tylko zaznaczyć przysługujące ulgi oraz zadecydować o przeznaczeniu jednego procenta na rzecz wskazanej fundacji pożytku publicznego.

Artykuły w temacie: