Potęga informacji jest niezmiennie panująca i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu

przez | 4 grudnia 2021
Zdaje się, że żyjemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, iż nie ma już miejsca na tradycyjne środki wyrazu, jak papier czy druk. Nic bardziej błędnego, przynajmniej, kiedy mówimy o Polsce. Być może w krajach zachodnich wygląda to bardziej znacząco, ponieważ tam prasa drukowana boryka się już z wielkimi trudnościami, i być może do nas również to dojdzie w swojej najgroźniejszej postaci, jednakowoż to dopiero prognoza przyszłości. Czemu? Wystarczy spojrzeć jak wygląda u nas handel.

promocja

Źródło: flickr.com

Choć internetowe zakupy coraz bardziej królują, chociaż wszystko się cyfryzuje, to jednocześnie gazetki promocyjne cieszą się ciągle wielkim powodzeniem.

I to gazetki promocyjne w wersji papierowej.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to nakłaniamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe optymalne źródło (https://omegastore.pl/4-radia-do-kuchni), które także zapewne Cię zafascynuje!

Może trudno w to niektórym uwierzyć, ale cieszą się one ogromną popularnością o czym świadczy fakt ile konsumentów odwiedza portale skupiające te promocje jak Wiele osób myśli, że jeśli praktycznie wszystko jesteśmy w stanie wyszukać w internecie, to po co wydrukować coś na papierze. No tak, to trochę takie podejście jak w temacie drukowanych a elektronicznych wydawnictw. Są bowiem osoby, które przestały nabywać książki, nie widzą konieczności w tym, aby wydawać na to swoje oszczędności.

Identycznie jest filmami i z muzyką, jeśli w każdym miejscu możemy to dostać za darmo albo za mniejsze finanse, to po co płacić? Jest w tym wiele prawdy, a z pewnością logiki, lecz faktycznie nie ma w tym podejściu zrozumienia dla standardowego problemu, którym jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież gazetki promocyjne też jesteśmy w stanie przeglądać w necie, można wejść na stronę www, na jakiej znajdują się wszelkie informacje na konkretny temat, gdzie mamy cały katalog sklepów i ich oferty i promocje. Jednakowoż i tak wiele osób pragnie dostać papierową gazetkę promocyjną.

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

Rzeczywiście, z jednej strony dość zauważalny jest tu brak umiejętności korzystania z sieci, szczególnie dotyczy to starszych osób. Skoro nie mają oni dostępu do sieci albo nie potrafią z niego korzystać, to wybiorą gazetkę papierową. Wiele jednakże osób umie sprawdzić wszystko w internecie, a mimo to lubi korzystać z papieru. To po prostu, jak w przypadku tradycyjnej książki, to pragnienie obcowania z czymś fizycznym jest silniejsza.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, przeczytaj dodatkowe wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam pranie dywanów warszawa, znajdziesz tu podobne wiadomości.

To dosyć ciekawe zjawisko, gdyż pokazuje, iż nie jesteśmy jeszcze zupełnie tak wciągnięci przez tą całą cyfrową rewolucję.