Pokrowiec do telefonu marki Nokia – czy należałoby kupić?

przez | 10 lipca 2021
Posiadacz telefonu częstokroć liczy się z jego wyglądem. Zadbane komórki, pozbawione zatarć cieszą oko nie tylko właściciela, lecz podobnie ludzi, jacy zwracają uwagę na szczegóły. Czy da się zatem bez wielkiego wysiłku zatroszczyć się o swój sprzęt?

telefon lumia

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Fabrykanci proponują nam telefony o designie wykwintnym, coraz to bardziej klasyczne. Wyszły już z mody te przebrane dodatkami i pełne udziwnień. Niektórzy obywatele niemniej jednak uwielbiają, kiedy to ich aparat telefoniczny „wyróżnia się z tłumu”. Wspaniałym rozwiązaniem jest w takim razie etui. Różne wzory zdobiące ów gadżet zdołają nadać nietuzinkowy wygląd urządzeniom. Do wyboru mamy te z pejzażami, herbami klubów piłkarskich czy też marek tekstylnych. Istnieje także możliwość stworzenia własnego etui, jedyne co potrzeba wykonać to przesłać swoje zdjęcie (serwis internetowy) do salonu, jaki się tym frapuje i cieszyć się obudową ze prywatnym dziełem.

Jeżeli zaciekawiły Cię opisy zaprezentowane na tej stronie, to zapewne przypadną Ci do gustu też dalsze newsy (http://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produkty/woda-i-scieki/komercyjne-oczyszczalnie-sciekow/bioficient-lokalne-oczyszczalnie-sciekow), które znajdują się w linku pod spodem.

Czy jest to etui do Nokii (link www) czy o odmiennego telefonu, każde cechują się tym, iż cudownie zabezpieczają urządzenie, przykładowo podczas upadku.

osłonka na telefon

Autor: Danny Choo
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadamy pewność, iż obudowa się nie zarysuje ani nie pęknie. Bez zarzutu dostosowują się do konturu telefonu, nie klinują przycisków. Jeśli chodzi o warianty, przystępne na rynku są plastikowe czy także skórzane gadżety. Do tańszych przynależą te z ekoskóry jak również półprzezroczyste. Dla odważnych klientów polecamy etui do nokii gumowe z podobiznami z filmów. Ceny ich wszystkich wahają się w obrębie od kilkunastu do nieraz kilkuset złotych! Niemniej jednak te najdroższe z reguły mają w sobie drogocenne kryształki lub też są z autentycznej skóry.

Kupno etui do nokii czy też telefonu odmiennej firmy (przykład). jest doskonałym wyjściem. Łączy on asekurację sprzętu przed otarciami i stłuczeniami oraz zapewnia stylowy wygląd i rzadki design. Nie jest to duży koszt, w związku z tym użytkownicy komórek powinni skorzystać z takiego gadżetu.