Oświetlenie, które zmniejsza koszty

przez | 26 lipca 2021
Twoje oświetlenie jest stare, coraz częściej ulega awarii i wymaga drogich reperacji, jest energochłonne i nie sprzyja ochronie środowiska? Najwyższy czas pomyśleć o modernizacji oświetlenia w stronę technologi LED.

lampa

Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Zamiana staromodnej technologii na nowoczesne inteligentne |oświetlenie LED (odsyłam: tu zamówisz) zaowocuje korzyściami w postaci poprawy jakości oświetlenia, a tym samym wystroju pomieszczenia lub agencja pracy zagranicznej wizerunku Państwa firmy. Zmniejszenie konsumpcji energetycznej z kolei pomoże obniżyć emisję CO2 do atmosfery oraz przynieść oszczędności nawet o 40% kosztów energii elektrycznej. Powszechnie wiadomo, że to się opłaca, jeśli mimo wszystko w dalszym ciągu się wahasz – skorzystaj z audytu oświetlenia LED (odsyłam:

korytarz

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

oświetleniowa posiada w swojej ofercie audyt oświetlenia konkretnej sieci oświetleniowej w danym miejscu, zawierający:- sprawdzenie i ocena aktualnego stanu struktury oświetlenia;- wskazanie możliwych do realizacji działań modernizacyjnych, ich wielkość, parametry techniczne i ekonomiczne, ze wskazaniem rozwiązania optymalnego, w szczególności z punktu widzenia efektywności ekonomicznej;- wskazanie najlepszego wariantu realizacyjnego oraz zaprojektowanie projektu modernizacji, uwzględniającego obok uwarunkowań technicznych i ekonomicznych również pozostałe Państwa wymagania;- wdrożenie zalecanych zmian systemu oświetlenia.

W dalszym ciągu boją się Państwo, o finansowe implikacje takiej inwestycji? Niepotrzebnie. Koszty z z niej wynikające odrabia się już w trakcie pierwszych dwóch lat z oszczędności na kosztach oświetlenia uzyskanych z modernizacji. Modernizacja spłaca się więc sama a diody LED (sprawdź: ) pomagają przy okazji zmienić wystrój pomieszczenia czy budynku.

Skontaktuj się z nami w celu wstępnej konsultacji dotyczącej audytu oświetlenia.

Opracowaliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne wiadomości na interesujący Cię temat. Przejdź do kolejnego tekstu i czytaj wpis ochrona własności intelektualnej.

Nasz adres