Laptopy

przez | 10 lipca 2021
Jeszcze do całkiem niedawna, jeżeli weźmiemy pod uwagę ostatnie dwie dekady, komputery były raczej rzadkością pod dachami domów w naszym kraju. A obecnie w większości domów jest komputer stacjonarny lub laptop z dostępem do Internetu. W momencie, gdy dokonujemy zakupu komputera to do tego jeszcze kupujemy myszkę i żebyśmy mogli wszystko dobrze słyszeć dodatkowe głośniki. Jak wiadomo na tym nie kończy się moc dokupowania „niezbędnych” rzeczy do naszego wspaniałego sprzętu.

miejsce pracy z komputerem

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Dobieramy urządzenie z wieloma funkcjami, bo przecież nie będziemy chodzić do któregoś punktu, żeby dać do druku jedną czy drugą kartkę. Kiedy kupujemy komputer zauważamy same pozytywy, ale po pewnym czasie wychodzi na to, że komputer potrzebuje naprawy, a czasem musimy wymienić go na nowszy model, w takiej sytuacji dostajemy wręcz palpitacji serca. Bo owszem z jednej strony dobrze móc odłożyć do lamusa stary sprzęt, ale to zawsze jakiś fragment naszego życia, zwłaszcza, że w obecnych czasach komputer stał się naprawdę osobisty. Na temat również w tym źródle – spójrz na to.

laptop

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszy sprzęt, bez którego nie dalibyśmy rady się obejść

Każda osoba, która ma komputer doskonale wie, że powinno się stale w niego inwestować. Kupujemy nową myszkę do komputera stacjonarnego lub nowy pokrowiec na laptopa. Wszyscy wiemy, że sprzęt komputerowy nie powinien spychać naszego codziennego życia na boczny tor, ale prawda jest taka, że siedzimy przed komputerami ogromną ilość czasu. Dość często nie jest to w żaden sposób powiązane z relaksem, ale po prostu z pracą. A jak wiemy, skoro jest to związane z pracą (zobacz urlop tacierzyński) to trzeba kupić pamięć zewnętrzną, by móc robić kopie zapasowe.

Poza tym podkładka chłodząca też okaże się niezbędna, nie wspominając o łączu internetowym i co bardzo ważne drukarce, a najlepiej urządzeniu wielofunkcyjnym, które okaże się po pierwszym użyciu wręcz niezastąpione. Tak, więc co chwila zauważamy jakieś niezbędne produkty w stylu powietrze sprzężone, czy ściereczka do przecierania monitora, albo super kamerka pozwalająca na jeszcze dokładniejsze zauważenie wszystkich detali. A nam użytkownikom nie pozostaje nic innego jak poszukiwać tych wszystkich dodatków, co oznacza otwarcie portfela. Bo przecież skoro mamy już taki ekstra komputer, to warto mieć wszystkie świetne dodatki do takiego sprzętu, nieprawdaż? Przykłady –