Jakie usługi świadczy firma Amlux?

przez | 3 września 2021
Firma Amlux to firma z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym przez dwadzieścia sześć lat istnienia na rynku. W swoim długoletnim działaniu na rynku firm sprzątających, wykonali kilka tysięcy zleceń. Obecnie jest to jedna z największych firm sprzątających, jakie działają na Polskim rynku. Specjalizują się w świadczeniu bardzo kompleksowych usług związanych z utrzymaniem porządku w miejscach użytku publicznego oraz na terenie budynków nowo powstałych oraz terenach do nich przylegających. Jest to przedsiębiorstwo, które postrzegane jest jako firma z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Również uważani są za jednych z najlepiej reagujących na potrzeby klienta. Starają się sprostać każdemu wyzwaniu i każdemu zleceniu. Nigdy się nie poddają i bardzo często zdarza się tak, że pracują po godzinach, aby tylko wykonać powierzane im zlecenie.

Ich głównym zadaniem i najważniejszą profesją jest obsługa techniczna budynków użytku publicznego sitodruk tych, które zostaną dopiero oddane do użytku. Są pełnymi profesjonalistami, co zaświadcza szereg certyfikatów i rekomendacji zadowolonych klientów. Obecnie zatrudniają ponad cztery tysiące pracowników i świadczą swoje usługi na terenie całego kraju. W każdym większym mieście posiadają swoją siedzibę, dzięki czemu kontakt z firmą jest bardzo prosty. Obecnie posiadają czternaście biur rozsianych po całym kraju. Amlux posiada bardzo duże doświadczenie i pełen profesjonalizm co pozwala na zarekomendowanie tej firmy jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Mimo tak dużego zasięgu działania, firma planuje jeszcze bardziej poszerzyć swój zasięg i poprzez otwieranie nowych biur w miastach, gdzie jeszcze nie świadczą swoich usług. Dodatkowo firma (zobacz umowa zlecenie a zwolnienie lekarskie) w ostatnim czasie stara się poszerzyć zakres swoich działań i obecnie świadczą również usługi projektowania przestrzeni. Jest to początkowy okres świadczenia tych usług, dlatego nie mogą pochwalić się tak bogatym portfolio jak w przypadku świadczenia usług porządkowych. Jednak mimo to jest bardzo duże zainteresowanie tą usługą. Powodem jest bardzo duże zaufanie klientów do samej firmy.

Firma Amlux nie tylko projektuje tereny zielone, ale również świadczy usługi po-projektowe. Co to znaczy? Po zaprojektowaniu terenu zielonego, wraz z wykazem roślinności jaka ma zostać użyta w wykonaniu, świadczą usługę wykonania tego terenu (oczywiście według zaakceptowanego projektu) oraz późniejszą opiekę. Opieka ta polega na przycinaniu roślinności, przesadzaniu krzewów, koszeniu trawników i podlewaniu całego terenu w okresie wzmożonych suszy.