Hotel Twardowski najtrafniejszym wyborem na przedmieściach stolicy Wielkopolski.

przez | 26 lipca 2021
Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Znajduje się w nim 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje jedno i dwu osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki liczący 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibarek, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Niektóre pokoje obejmują również część wypoczynkową.Jednorazowo w obiekcie z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, w którym luksus i komfort sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku.news invoice automation invoice automation Plusem hotelu jest jego lokalizacja. Obiekt usytuowany jest w niewielkiej odległości od autostrady, co zdecydowanie ułatwia dotarcie do hotelu, nie błądząc po zakorkowanych ulicach Poznania. To położenie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w zielonym zakątku pozwoli odpocząć i zrelaksować się po całodziennym zwiedzaniu uroków stolicy Wielkopolski.

sprawdź Hotel Twardowski

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to perfekcyjne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. W ofercie biznesowej jest 7 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz konferencje gdzie na jednej sali może pomieścić do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do oczekiwań klientów biznesowych.

Wypytujecie nas często o naszą nową stronę. Oto ona. Wystarczy wejść w podany link i można zobaczyć tu (https://www.warynski.pl/inwestycje/inwestycje-biurowe/eq2/) kolejne zajmujące artykuły.

Sale konferencyjne mają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia istotną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje też usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w zorganizowaniu których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wytworna i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Polskiej jak i Kuchni Światowej. Bogata karta potraw zaspokoi gusta najbardziej grymaśnych smakoszy a profesjonalny personel zatroszczy się o to aby chwile spędzone w restauracji były niezapomniane i niepowtarzalne. Śniadania serwowane są w formie stołu szwedzkiego i zawierają szeroką gamę dań i dodatków, wzbogaconą o sezonowe delicje. W słoneczne dni zrelaksować się można w ogrodzie zimowym.

Po męczącym dniu na przebywających w hotelu czeka Centrum Spa & Wellness z krytym basenem, jacuzzi, sauną i przepięknymi gabinetami masażu. W magicznej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, personel zaprezentuje tajniki różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.