Deklaracje podatkowe przez Internet

przez | 26 lipca 2021
Coroczne rozliczanie się z fiskusem to dla wielu nie lada wyzwanie. Samodzielne, ręczne uzupełnianie oświadczenia podatkowego jest wyczerpujące i rodzi ryzyko powstania wielu omyłek, nie mówiąc już o potrzebie spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie albo w urzędzie.

kobieta rozliczająca podatki online

Autor: „PictureYouth”
Źródło: http://www.flickr.com
Zamierzając zaoszczędzić Państwu powyżej pokazanych niedogodności przygotowaliśmy program umożliwiający wykonanie wszelkich czynności związanych ze składaniem deklaracji podatkowej drogą Internetową (więcej tutaj). Dzięki nam każdy śmiało może korzystać z luksusów, które umożliwia dzisiejsza technika oraz dostęp do Internetu. Wypełnienie e-deklaracji 2014 będzie szybkie i łatwe, jak nigdy dotychczas.

Sposób działania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszej kolejności wypełniania zeznania podatkowego program pomoże wybrać nam jej odpowiedni typ (podatek (czytaj też działalność gospodarcza i umowa o pracę) dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub inne), a także da nam szansę zorientować się, jakiego rodzaju papiery będą nam konieczne w procesie dalszego uzupełniania zeznania podatkowego. Podczas uzupełniania rubryk program chroni przed wykonaniem rozmaitego rodzaju pomyłek, wskazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne ukończenie uzupełniania zeznania podatkowego do momentu, aż wszystkie pomyłki zostaną usunięte.

Właściwie uzupełniony formularz oświadczenia można wydrukować i wysłać do urzędu w tradycyjnej formie lub skorzystać ze strony dokonywując formalności w drodze elektronicznej.