Darmowy a przy tym sprawdzony program do składania zeznań rocznych

przez | 26 lipca 2021
Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie PIT-u za ubiegły rok rozliczeniowy. Gdy chcemy uzupełnić deklarację bez wychodzenia z domu, jak zawsze ułatwia to program z Ministerstwa Finansów, możliwy do pobrania na stronie internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Ten program jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 najpopularniejszych systemów operacyjnych i obsługuje największą ilość zeznań – dowiedz się więcej.

W aplikacji e-pity dość łatwo można uzupełnić na przykład PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie musimy znać się na podatkach, bowiem kiedy używamy kreatora, program zasugeruje, które formularze należy wybrać i wypełnić oraz podpowie, których dokumentów będziemy potrzebować, by sprawnie uzupełnić zeznanie.

Tym sposobem skończymy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie.

Kliknij na odnośnik, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz artykuł, posiadający interesujące dane.

To szalenie istotne, aby zrobić PIT 37 używając bezpiecznego programu. Bezpieczeństwo danych to wysoki priorytet, więc bardzo ważne jest to, że podane przez nas dane są zapisywane wyłącznie na naszym sprzęcie. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a transfer danych jest szyfrowany i bezpieczny jak w banku. Ważne jest też, iż poprawność aplikacji PITy 2017 zobacz Pity 2017 oraz jego zgodność z obecnymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Przedstawiany artykuł jest niesamowicie pasjonujący, jednak bez ociągania zobacz także podobny opublikowany tutaj (http://adwokat-jurendt.pl/wynagrodzenie/) w innym miejscu wpis – on również jest godny uwagi.

Poprawność i użyteczność aplikacji gwarantują też księgowi oraz doradcy podatkowi, jacy od kilku lat używają programu e-pity, uzupełniając deklaracje swoich klientów – przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Dla ludzi, którzy są wzrokowcami, nagrano także filmik, jaki jest instruktażem wypełniania deklaracji.